fbpx

OOTD: Dancing in the rain

Fotografiile din postarea asta le-am facut cu cateva saptamani in urma, cand inca era ger afara :)) Parca de fiecare data cand ies in oras si vreau sa fac si poze cu outfit-ul pe care il port, se inrautateste vremea 🙂 Am facut cateva poze recent (o sa le postez in curand) si fusese asa cald dimineata si cand am iesit dupa amiaza, era ger si a inceput ploaia. Sa revenim la fotografiile din aceasta…

View Post

4 ways to wear it: Ivory lace dress

Imi doream de mult timp o rochie alba de dantela si deja imi faceam scenarii in minte cu ce as asorta-o. Acum vreo luna-doua am gasit o rochie in genul celei pe care o visam eu pe Romwe, dar cand am primit-o am observat ca nu era alba, ci crem. Imi place mult chiar si asa, pentru ca ii da un aer vintage, o face si mai romantica. E o piesa extrem de versatila, care…

View Post

Privacy Policy